מדוע להשתמש ב- WORDPRESS עבור האתר שלכם?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רוצים לדעת מה יתרונותיה של וורדפרס עבורכם? במאמר זה כתבתי מספר סיבות למה כדאי לכם לבחור לעבוד עם וורדפרס עבור האתר הבא שלכם.

מערכת וורדפרס עוצמתית במיוחד. נכון לעכשיו, 25% מהאתרים בעולם בנויים בוורדפרס ונתח שוק של 69% מכל מערכות ניהול התוכן הקיימות (CMS בלע"ז).

אם זו לא סיבה מספיק טובה עבורכם בשביל להשתמש בוורדפרס הנה כמה סיבות נוספות:

וורדפרס היא בחינם.

ורדפרס היא תוכנה בקוד פתוח. היא חינמית להורדה, להתקנה ולשימוש מיידי לעסק שלכם. ישנן מספר עלויות כמו שרת אחסון עבור האתר או תבניות עיצוב כמו OceanWP (יש גם סיפריה ענקית של תבניות חינמיות), אבל אין תשלום על השימוש בתוכנה עצמה.

ניתנת להרחבה.

עם העסק שלכם גדל, אתר הוורדפרס שלכם יגדל אתכם. כמערכת שהתחילה מפלטפורמה לבלוגים, היא גדלה להיות המערכת ש25% מאתרי העולם בנויים עליה. זה הרבה אתרים. לכל פיצ'ר או מאפיין חדש שתרצו כנראה שכבר פיתחו תוסף שניתן להוריד בחינם או לקנות בדולרים בודדים, בין אם זה חנות אונליין, מערכת לזימון פגישות או קורסים אונליין.

ידידותית לקידום SEO.  

מנוע חיפוש אוהבים את וורדפרס. הסיכויים שאם האתר שלכם נבנה בוורדפרס,  מנועי החיפוש ימצאו אותכם. ואם מנועי החיפוש ימצאו אתכם סביר להניח שגם הלקוחות שלכם.  מלבד התכונות הבסיסיות של של וורדפרס כגון לינקים יפים, תקצירים ועוד כמה כלים שימושיים,  ניתן להוסיף הגדרות קידום מתקדמות עם תוספים כמו youst הפופולרי.

מערכת ניהול תוכן.

מאוד קל לתחזק בלוג או כל תוכן אחר באתר שלכם  עם וורדפרס. פרסום מאמרים, העלאת סרטונים, הרשמה לניוזלטר, דוחות מכירה  ועוד, אלו דברים שוורדפרס מתמודדת איתם דיי בקלות.

ביצוע שינויים קטנים בקלות.

לא תצטרכו מתכנת בשביל שינויים קטנים באתר שלכם. האתר שלכם יהיה בשליטתכם ותוכלו לנהל אותו בהתאם לשינויים שתצטרכו. מדי פעם תצטרכו עזרת מתכנת לדברים גדולים או  מורכבים, אבל סביר להניח שזה לא יקרה הרבה. ברוב המקרים תוכלו לבצע את השינויים בעצמכם.

קהילת וורדפרס ותמיכה.

קהילת וורדפרס היא קהילה מאוד מגובשת.  יש מספר כנסים בכל שנה בכל רחבי העולם ואפילו כאן בישראל יש כנס אחת לשנה של קהילת וורדפרס הישראלית (אני מגיע כל שנה)  ועוד הרבה מיטאפים בכל רחבי הארץ. בחיפוש מהיר בגוגל תמצאו הרבה בלוגים ,מדריכים וסרטונים שיעזרו לכם בכל מה שתצטרכו.  לקהילת וורדפרס יש גם נוכחות רצינית ברשתות חברתיות ב־ twitter יוטיוב ו־facebook.

לדעתי זה מספיק סיבות כדי לבחור במערכת וורדפרס על פני מערכות אחרות.

השאר תגובה

כתיבת תגובה

יוסף צבי מנשה

יועץ אתרים ושיווק דיגיטלי

יוסף צבי מנשה, חיפאי, יועץ אתרי וורדפרס, מעצב גרפי, מפתח אתרים, שעוזר לעסקים לשפר תוצאות מהאתרים שלהם.

 yosef@kulialma.co.il